Menu pro Sportoviště Chrudim

Sportovní areály města Chrudim.

demo1_1

demo1_1

demo1_1

demo1_1

demo1_1

demo1_1

demo1_1

demo1_1

demo1_1

demo1_1

demo1_1

Novinky

Cvičení a plavání seniorů

Rozcvičování a uvolňování kloubů horních a dolních končetin, krční a bederní páteře, protažení celého těla v bazénu. Více informací na stránce Cvičení a plavání seniorů.

Cvičení a plavání těhulek

Vhodné pro nastávající maminky od ukončeného třetího měsíce těhotenství do porodu, více informací na stránce Cvičení a plavání těhulek.

Kurzy bruslení

Podzimní kurzy bruslení 2021 Kurzy bruslení pro děti od 5 let začátečníky i pokročilé začínají v neděli 3.10.2020. 10 lekcí /1500 Kč. Rezervace a případné dotazy na tapa@seznam.cz. Platba v hotovosti 3.10. před 1.lekcí ve vestibulu zimního stadionu v Chrudimi. S sebou: nabroušené brusle, rukavice, pokrývku hlavy, kartičku pojišťovny. Sledujte naše webové stránky www.krasochrudim.eu, kde průběžně zveřejňujeme časy tréninků - záložka Tréninky - červeně Kurz.
Více novinek

Skatepark na prodej

SAMCH nabízejí k prodeji prvky starého skateparku. Podrobnější informace, vč. návrhu kupní smlouvy, naleznete na stránce "Skatepark na prodej".

Skatepark na prodej >>

Krytý bazén

Zaplavte si, odpočiňte si, zadovádějte si s dětmi. Chrudimský krytý plavecký areál  nabízí 25 m bazén s 6 drahami, dětský bazén pro první seznámení s plaváním a oblíbenou parní saunu pro bylinkový relax po plavání.

Krytý bazén >>

Letní koupaliště

Léto je spojené s koupáním na letním koupališti. Unikátní celokovové řešení, ikonická žlutá skluzavka, příjemné prostředí a zejména chytrá nabídka několika bazénů - pro neplavce, pro zábavu i pro plavání.

Letní koupaliště >>

Zimní stadion

Zimní stadion Chrudim poskytuje zázemí sportovcům a sportům hned dvakrát: v zimní sezóně ledním aktivitám (hokej, krasobruslení, rekreačnímu bruslení), v létě pak oblíbeným in-line sportům (hokej, in-line bruslení).

Zimní stadion >>

Finská sauna

Sauna Chrudim nabízí velkou vnitřní saunu s kapacitou cca 18 lidí, malou bylinnou saunu s kapacitou cca 6 lidí a venkovní saunu s kapacitou cca 15 lidí. Dále sauna poskytuje vnitřní ochlazovací bazén, venkovní ochlazovnu a vnitřní relaxační zónu.

Finská sauna >>

Dopravní hřiště

Dětské dopravní hřiště Chrudim se zaměřuje zejména na dopravní výchovu pro místní základní školy, školky i veřejnost. Děti si tak osvojí teoretické základy chování v dopravním provozu a ihned bezpečně vyzkouší v praxi.

Dopravní hřiště >>

Fotbalový stadion

V Chrudimi spravuje dva stadiony: Fotbalový stadion Novoměstská a Atleticko - fotbalový stadion V Průhonech. Fotbalové stadiony využívá klub MFK Chrudim a dále místní základní a střední školy či Dům dětí a mládeže Chrudim.

Fotbalový stadion >>

Sportovní hala

Sportovní hala Chrudim je multifunkčním sportovním areálem s výbornou polohou. V samém centru Chrudimi nabízí sportovní halu, tělocvičnu, zrcadlový sál, gymnastický sál, sál pro stolní tenis a taktéž bouldrovou stěnu.

Sportovní hala >>

Hokejbal

Hokejbalové hřiště využívají oddíly dorostenců a dospělých. V dorostenecké kategorii je hřiště základnou pro družstvo staršího dorostu HBC Jokerit Chrudim, v kategorii dospělých se o hřiště dělí družstvo mužů sk. A a sk. B.

Hokejbal >>

Ubytovna Sporthotel

Levné ubytování v centru Chrudimi pro krátkodobý i dlouhodobý pobyt. Čisté a útulné pokoje jsou vhodné pro zaměstnance, turisty i studenty. Ubytovna Sporthotel Chrudim nabízí 34 lůžek v jedno - pětilůžkových pokojích.

Ubytovna Sporthotel >>

Skatepark

Skatepark Chrudim nabízí volnočasové vyžití vyznavačům skateboardingu, jezdcům na koloběžče, freestyle BMX či sportovcům na in-line bruslích. Technicky jedinečný betonový skatepark byl otevřen v září 2020.

Skatepark >>

Chyba 404

Omlouváme se, ale tato stránka neexistuje, pravděpodobně byla smazána nebo přesunuta. Pokud si myslíte, že by stránka měla existovat, kontaktujte prosím jejího webmastera na emajlu: info@sportovistechrudim.cz a napište mu, odkud jste se na tuto stránku dostali.
Kudy k nám
Kontaktní formulář
Chcete se na něco zeptat, chcete nás pochválit či máte nápad na zlepšení služeb Sportovních areálů města Chrudim? Napište nám, budeme rádi :-)